Návštevy na našej chalúpke

Krásne prostredie a úžasný kľud a ticho sú pre nás tým najkrajším, kvôli čomu tu chodíme. No často si to nenechávame len pre seba a radi sa o to s Vami podelíme. Tu je niekoľko pamätných obrázkov, na ktoré radi spomíname:

2004
- prvá návšteva boli Havírovci. Strávili sme tam krátku dovolenku pred troma kráľmi. Kúrenie fungovalo bezvadne. Deti sa vybláznili v čerstvom snehu. Povozil som ich na skútri. Tak som im pripravil malú geocache a vybrali sa ju hľadať. Po hodine sa zotmelo a tak sme sa zas my vybrali hľadať ich. Nakoniec všetko dobre dopadlo až na zlomenú bežku a lyžu na skútri
- Duďo s rodinou tu v lete strávil 2 týždne dovolenky. Postavili sme spolu prístrešok a urobili kopu ďalšej užitočnej práce. Len škoda, že im počasie lepšie neprialo a zdravie lepšie neslúžilo
- týždeň našej dovolenky bol vydarený. Ondrik a Jurko tu boli s nami na pár nocí. Pripravil som im multi geocache v okolí. Po večeroch sme pozorovali jelene.
- koncom augusta nás boli pozrieť Staškovci. Posedeli sme vonku a zahrali futbalový zápas. Nasadenie bolo veľké, no obišlo sa to bez ujmy na kvetoch vo Vierkinej skalke. Ku večeru nás prišli pozdraviť bociany.

2003
- novú chladničku a mikrovlnku treba zapiť, aj keď na sánky už bolo v apríli neskoro
- taká bola veľkonočná pohoda na slniečku s celou Kovaľovskou rodinou.
- leto je ako stvorené na gril party - tentokrát s Hrabčákovcami
- Barbora a Kubo v júni počas Dadinej a Petrovej cesty do Ameriky
- v auguste počas našej dovolenky nás prišli pozrieť aj Stajančovci cestou z výletu v Bardejovských kúpeľoch
- asi najlepšia akcia konca prázdnin - Ajka s rodinou a Duďo s rodinou (chýba len Lucia), všetci sme tu spali dve noci
- trochu biliardu a klobásky v mikrovlnke, to bol výlet s partiou zo squashu. Cieľ priniesť domov stromček sa splnil. Toto fotila Petra.
- "tretí" sviatok vianočný a tri autá vo dvore - to boli Kovaľovci a Kundrátovci aj s Eddym. Vonku bol čerstvý sneh a krásne namrznuté reťaze. Chlapci Havírovci sa z Regetovky zastavili po Zuzku.

2002
- prvý máj sme oslávili prácou, zasadili sme orgován. Prišli aj Voňkovci a zobrali sme Mareka na prechádzku do Poľska
- prišli nás navštíviť aj Krigovskí a chlapci si našli posedenie na plote
- Fero s Erikom mi pomáhali dať dole strešník a letovali sme strechu. Tak sme sa boli prejsť na hranici a na posede
- jesenná "pánska jazda" s Duďom na noc bola skvelým oddychom pre nás oboch. Počasie na prechádzke bolo sychravé, ale pri biliarde to nevadilo.

2001
- Staškovci nás boli navštívíť v posledný júnový deň
- augustová gril párty s Baronovcami, šéfkuchár Peťo a posedenie v tieni orecha